Vzkazy na rozloučenou pro přítele – Citáty na rozloučenou – WishesMsg

Vzkazy na rozloučenou pro přítele : Vždy je patetické loučit se s osobou, kterou nejvíce milujete. Někdy se však s našimi milovanými musíme rozloučit z mnoha důvodů. Nemůžeme vyléčit vaši bolest, ale můžeme vám pomoci napsat dojemný vzkaz na rozloučenou, aby váš partner věděl o vaší bolesti. Loučení je bolestné, ale často velmi nutné. Pokud takovou situací procházíte a nevíte, jak se rozloučit se svým přítelem, možná vám můžeme pomoci.

Sdělení na rozloučenou pro přítele

Nezáleží na tom, kam jdete, kde jste – vždycky pamatujte, že je tu ta dívka, která čeká, až se vrátíte a vezmete ji do náruče. Sbohem.

Tvé vzpomínky mě udrží při životě a je pro mě těžké se s tebou rozloučit. Opatruj se.

Jednou si uvědomíš bolest vzdálenosti, jednou si uvědomíš hodnotu sounáležitosti. Doufám, že se ti bude dařit na jakékoli cestě, kterou si před sebou zvolíš, to je moje požehnání!!! Sbohem.

Nelituj mě, až budeš odcházet. Můj život bude stejný – budu snít o dni, kdy budeme moci být navždy spolu. Miluji tě, sbohem.

Není pro mě snadné se rozloučit. Ale vždycky tu pro tebe budu, kdykoli mě budeš potřebovat.

Moje slova nedokážou vyjádřit bolest, kterou ve mně loučení vyvolává. Navždy si budu uchovávat vzpomínky na nás dva.

Navždy si tě uchovám v jádru svého srdce. Doufám v to nejlepší pro tvou budoucnost.

Nikdy jsem si nemyslel, že budu muset čelit takové situaci. Bolí to, ale není jiné cesty. Sbohem!“

Miluji tě, ale okolnosti mi nedovolují být s tebou. Doufám pro tebe v to nejlepší. Prozatím sbohem.

Být s tebou bylo jako v pohádce. Navždy si tě budu vážit, bez ohledu na to, jak daleko půjdeš.

Není pro mě snadné nevidět tvou usměvavou tvář. Doufám, že se brzy kdykoli uvidíme. Sbohem!“

Myslel jsem si, že spolu budeme navždy, a byl jsem připraven strávit s tebou zbytek života. Ale je bolestné, že to tak nikdy nebude a my teď musíme jít každý svou cestou. Je mi to moc líto.

Toto rozloučení není znamením, že navždy odcházím z tvého života, je to spíš tiché sdělení, že mi budeš moc chybět a doufám, že se brzy zase uvidíme. Sbohem!“

Přítelovy vzkazy na rozloučenou při odjezdu do zahraničí

Nikdy jsem nepomyslel na tuto situaci, že bych mohl žít bez tebe. Ať už půjdeš kamkoli, moje láska a přání všeho nejlepšího jsou stále s tebou. Doufám, že dosáhneš svého cíle.

Říká se, že nepřítomnost vztah posiluje. Vzdálenost našemu vztahu nikdy nevadila, ale je pro mě těžké nevidět tvůj sladký úsměv. Navždy na tebe myslím.

Naše pouto je tak silné, že i když odcházíš, mé srdce na tebe nikdy nezapomene. Nechci se s tebou loučit, protože tě nikdy neztratím ze své mysli.

Jsi moje štěstí, moje láska. Každý den budu čekat, až se vrátíš a obejmeš mě. Berme tuto vzdálenost jako zkoušku našeho pouta.

I když budeme od sebe, nic se mezi námi nezmění. Chci, aby sis splnila své sny, po kterých jsi vždycky toužila. Pro tvé štěstí tu vzdálenost snesu.

Budeme od sebe vzdáleni tisíce kilometrů, ale jediné, co chci, aby sis pamatoval, je, že nejsem jen tvoje přítelkyně – jsem dívka, jejímž jediným snem je, aby se ti splnil ten tvůj. Sbohem.

Vím, že ti nemůžu zabránit v odjezdu, ale nemůžu se ubránit slzám. Ale nedovolím ti vidět mé slzy, protože nechci, aby ses přestal usmívat. Sbohem.

Přesvědčím své srdce, že se chystáš na nějaký čas odjet. Ale kdo přesvědčí mé ruce, že se jim nedostane tvého objetí? Sbohem.

Tvé objetí, tvůj hlas, tvůj dotek… vše se zdá být tak skutečné. Probudilo mě to a rozplakalo. Loučení je tak těžké, když jsi příliš daleko.

Vím, že se brzy vrátíš, ale ta chvíle mi připadá stejně vzdálená jako odsud na Měsíc. Ani nevíš, jak moc mi budeš chybět, celý můj svět se ponoří do smutného odstínu. Sbohem.

Tvá nepřítomnost pronikne mým srdcem jako dýka. Ale neboj se, stále bude tlouct pro tebe. Sbohem.

Přečti si : Vzkazy na rozloučenou pro přítele

Po rozchodu vzkazy na rozloučenou pro něj

Děkuji ti za všechny ty krásné vzpomínky. I když už na tom nezáleží, vždycky jsi tu byl pro mě. Teď je čas se rozloučit.

Myslím si, že je pro nás lepší nechat věci jít, než zničit vztah mezi námi. Bez ohledu na to, co jsi mi udělal, ti přeji jen to nejlepší a abys byl v životě šťastný.

Nikdy se nedozvíš, co se ve mně odehrává. Čas všechno zahojí, to je teď pro mě jediná naděje. Možná nám nebylo souzeno být, proto je lepší jít dál a žít svůj život.

Vždycky jsem si myslel, že jsi stálice mého života, ať se děje cokoli, budeme spolu. Jak se věci změní pouhým rozloučením! Opatruj se a přeji ti hodně štěstí.

Uvědomila jsem si, že mezi námi necítím lásku. Už necítím vůbec nic. Nemůžu ti lhát. Chci teď žít sama. Doufám, že to rozhodnutí pochopíš a budeš respektovat.

Mám rozervané srdce, ale nejsem zlomená. Chce se mi plakat, ale nemůžu si pomoct a musím se smát. Mám chuť se vzdát, ale držím se za hlavu. Rozhodně to bolí, ale je čas se rozloučit.

Když odcházíš, bereš si s sebou kus mého srdce, část mé duše, kus mé mysli a všechno mé štěstí. Sbohem.

Jsme příliš mladí na to, abychom se vázali, a proto jsem šťastná, když tě vidím odlétat do oblak. Nedívej se na mě, až budeš odcházet, nechci, abys viděl slzy v mých očích. Sbohem.

Ať jsi teď kdekoli, doufám, že si můj vzkaz přečteš. Bolí mě srdce, když tě vidím odcházet; mám pocit, že uvnitř umírám. Omlouvám se, že jsem nedokázala zadržet bolest a zadržet slzy pokaždé, když se mi v myšlenkách vybaví vzpomínky na tebe.

Náš život a náš vztah bude pokračovat, i když odcházíš. Ale každý krok na této cestě ti bude připadat jako chůze po ostrých kouscích skla. Budu kráčet dál, i když mi budou krvácet nohy, dokud nebudeme zase spolu. Sbohem.

Když se vydáme každý svou cestou za svými sny, doufám, že dosáhneš všech svých snů, jejichž součástí jsem i já. Sbohem.

Moje srdce je zlomené a těžké. Někdo, kdo je velkou součástí mého života, musí odejít bez rozloučení a já opravdu nevím, jak se s tím vyrovnat. Jak se mám vyrovnat s tím, co mi připadá jako tak velká ztráta v mém životě?“

Sbohem navždy. Ztratit své číslo a všechny kontaktní údaje. Je lepší být šťastná sama než se trápit s mužem, jako jsi ty.

Přečti si : Omluvné vzkazy pro přítele

Srdečné vzkazy na rozloučenou pro přítele

Promiň, že ti musím prasknout bublinu, brácho. chováš se jako citový zbabělec. Ale jestli ti to dává pocit klidu, když jsi takový, rozhodně v tom pokračuj!“

Nadešel čas rozloučit se, i když mě to rozpláče. Nikdy jsem si nemyslel, že k tomu dojde, ale tohle je náš poslední polibek.

Při pomyšlení, že odcházíš, si vzpomenu na všechny ty chvíle, kdy jsem ti mohl říct, jak moc tě miluju… ale neudělal jsem to. Budeš mi chybět, sbohem.

Znovu a znovu tě prosím, aby ses změnil a choval se ke mně s úctou a láskou, ale je to pořád horší. I když tě miluji, musím tě nechat jít, protože vím, že si zasloužím muže, který se ke mně bude chovat dobře, bohužel to prostě nejsi ty.

Toto nejsou jen dvě slova, ale stav mého srdce, protože je rozbité na dva kusy. S těžkým srdcem bych ti chtěla dát velké sladké „sbohem“.

Rozchod s tebou není moje volba, ale nemám jinou možnost – stejně jako to, že milovat mě byla volba, ale ty jsi to udělal, jako bys neměl jinou možnost.

S naším vztahem jsi zacházel jako s aktualizací statusu na Facebooku, kterou jsi mohl každý den pohodlně změnit. Je mi to líto, ale odmítám, aby se se mnou takhle zacházelo. Sbohem.

Nadešel čas, kdy musíme odejít. Loučím se s tebou s těžkým srdcem. Nyní se vydáme každý svou cestou. S plány na setkání, a to je slib.

Každá chvíle, kterou jsme spolu strávili, bude vzpomínkou, kterou si budu uchovávat blízko u srdce. Teď je však čas jít dál a začít znovu. Rozcházíme se, ale nelituji toho, že jsme přítelkyně a přítel. Vždycky jsme si rozuměli a doufám, že naše přátelství nikdy neskončí.“

Je úžasné, jak ti jeden člověk může tolik ublížit, ale ty ho přesto miluješ. Je těžké se s někým rozloučit, když je to váš nejlepší přítel a láska vašeho života. Ještě těžší je vědět, že oni vám možná nikdy neodpustí a vy možná nikdy neodpustíte jim. Proč musí být láska tak těžká?“

Moje láska je sice bezpodmínečná, ale když jsem ti dával své srdce, byla tam nevyřčená podmínka – je tvoje jen tak dlouho, dokud ho miluješ. Sbohem.

Zlomené srdce je něco, co jsem ti nikdy nechtěl dát. Mé rozhodnutí dát ti kopačky bude bolet i mě. Ale nečekám, že něco z toho pochopíš, tvůj zájem o náš vztah byl vždycky nedbalý.

Přečti si : Chybíš mi vzkazy pro přítele

Můžeš použít tyto dojemné vzkazy na rozloučenou pro svého přítele a dát mu sbohem. Toto rozloučení můžete udělat krásné a hladké, pokud se podělíte o své pocity prostřednictvím těchto emotivních vzkazů na rozloučenou. Zůstat od svého milovaného člověka je vždycky srdcervoucí, ale můžete si tuto těžkou věc usnadnit tím, že se podělíte o své pocity. Bez ohledu na to, proč se musíte se svým přítelem rozloučit, můžete použít náš vzorový vzkaz. Možná váš vztah nefunguje, možná odjíždí do zahraničí, nebo možná nejste ochotni řešit vztah na dálku. Vysvětlete svému příteli svou bolest a pošlete mu smysluplný a dojemný citát na rozloučenou. Pokud jste si byli souzeni, život si najde způsob, jak vás opět spojit.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.