Blake Shelton Net Worth 2021:

Blake Shelton

Slavné jméno:

Blake Shelton

Skutečné jméno/celé jméno:

Blake Tollison Shelton

Pohlaví:

Muž

Věk:

44 let

Datum narození:

18. června 1976

Místo narození:

Ada, Oklahoma, Spojené státy americké

Národnost:

americká

Výška:

1.96 m

Váha:

96 kg

Sexuální orientace:

Stranný

Rodinný stav:

Rozvedený, ve vztahu

Žena/manžel (jméno):

Miranda Lambert (m. 2011-2015), Kaynette Williams (m. 2003-2006)

Děti:

Ne

Druh/přítelkyně
(jméno):

Ano (Gwen Stefani (2015-)

Profese:

Americká country zpěvačka a televizní osobnost

Čistá hodnota v roce 2021:

90 milionů dolarů

Poslední aktualizace:

březen 2021

Blake Shelton je jedním z nejcharismatičtějších hudebníků a skladatelů, s jakými jste se kdy setkali, který si country hudbu zamiloval již v raném věku, a navíc je televizní osobností. Shelton si kromě toho, že je proslulý country hudebník, získal celosvětovou popularitu díky soutěžnímu pořadu televize NBC „The Voice“, kde působí jako porotce.

Shelton se v posledních letech pravidelně objevuje na titulních stranách novin díky své hudbě, která se umisťuje na předních místech hitparád, a svému skalnímu životnímu stylu. Nedávno vydal své desáté album. Pokud mám být upřímný a objevily se zvěsti, že by mohl chodit s popovou zpěvačkou Gwen Stefani. Není žádným překvapením, proč by lidé mohli hledat čisté jmění Brakea Sheltona a vše o jeho osobním životě, ale máme pro vás informace.

Možná víte o Blakeu Sheltonovi velmi dobře, ale víte, kolik je mu let a kolik měří a jaké je jeho čisté jmění v roce 2021? Pokud nevíte, připravili jsme pro vás tento článek o podrobnostech Blake Shelton stručný životopis-wiki, kariéra, profesní život, osobní život, dnešní čisté jmění, věk, výška, váha a další fakta. No, pokud jste připraveni, začněme.

Raný život

Blake Shelton dostal celé jméno Blake Tollison Shelton, když se narodil ve státě Oklahoma v roce 1976. Je synem Richarda Sheltona, který pracoval jako prodejce automobilů, a Dorothy, majitelky salonu.

Sheltonova pěvecká kariéra odstartovala již ve 12 letech, kdy projevil zájem o hudbu, a v 15 letech již napsal svou první píseň. Po absolvování střední školy odešel z rodného města do Nashvillu, aby se věnoval vysněné kariéře zpěváka.

Osobní život

Shelton má za sebou bouřlivý vztahový život, kdy se dvakrát oženil a dvakrát rozvedl. Jeho první manželkou byla Kaynette, se kterou se vzali v roce 2003 a rozvedli v roce 2006, zatímco jeho druhé manželství bylo se zpěvačkou Mirandou Lambert v roce 2011 a rozvedli se v roce 2015. V současné době chodí s popovou zpěvačkou Gwen Stefani.

Věk, výška a váha

Blake Shelton se narodil 18. června 1976 a k dnešnímu datu 24. března 2021 je mu 44 let. Jeho výška je 1,96 m a hmotnost 96 kg.

Kariéra

Jeho hudební kariéra odstartovala v roce 2001 debutovým singlem „Austin“, který se dostal na vrchol žebříčku Billboard Hot Country Singles & Tracks a strávil na něm pět týdnů. Následovalo vydání jeho debutového studiového alba Blake Shelton 2001, které podpořily singly jako „Ol‘ Red“ a „All Over Me.“

Album již bylo certifikováno jako platinové. Jeho druhé studiové album The Dreamer vyšlo v roce 2003 a obsahovalo písně jako „The Baby“ a „Heavy Liftin“. Album bylo certifikováno jako zlaté. Jeho třetí studiové album vydané v roce 2004 se jmenovalo Blake Shelton’s Barn & Grill a bylo již certifikováno jako platinové. Nejlepšími singly z tohoto alba jsou „Nobody but me“, „Some Beach“ a „Goodbye Time.“

Mezi jeho další studiová alba patří Pure BS 2007, Startin‘ Fires 2008, Red River Blue 2011, Cheers, It’s Christmas 2012, Based on a True Story. 2013, Bringing Back the Sunshine 2014, If I’m Honest 2016 a nejnovější Texoma Shore 2017.

Kromě hudby působil Shelton jako kouč v pořadu televize NBC The Voice a také jako porotce. Jako herec se objevil také v řadě filmů, například The Angry Birds Movie 2016, Pitch Perfect 2 2015, The Ridiculous 6 2015 a I’ll Be Me 2014. Kromě filmů se objevil i v řadě televizních pořadů, například Lovci lidí 2013, 60 Minutes 2014, Saturday Night Live 2015, Blake Shelton:

Ocenění &Úspěchy

Blake Shelton je muž, který byl za svou skvělou práci v televizi a hudbě oceněn mnoha cenami a navíc získal i řadu nominací. Celkem získal 89 ocenění a obdržel 104 nominací. Mezi tato ocenění, která získal a získal, patří mimo jiné uvedení do Grand Ole Opry a Oklahomské síně slávy, 2 Rare Country Awards, 6 CMT Music Awards, 9 Country Music Association Awards, 24 BMI Awards, 24ASCAP Awards.

Čisté jmění &Plat Blakea Sheltona v roce 2021

Čisté jmění Blakea Sheltona

K březnu 2021 činí čisté jmění Blakea Sheltona 90 milionů dolarů. Shelton ještě v roce 2015 ročně vydělával 28,5 milionu dolarů. Blake Shelton své čisté jmění získal díky působení v roli kouče v soutěži The Voice, z níž si údajně po každém soutěžním cyklu odnáší 4 miliony dolarů.

Dalšími kanály, které zvyšují čisté jmění, jsou prodej jeho alb, turné a herecké výkony. Celosvětově prodal přes 10 milionů nahrávek a vygeneroval přes 1,7 miliardy streamů a prodal přes 30 milionů singlů, což z něj dělá jednoho z nejúspěšnějších country umělců.

Blake Shelton je jedním z nejlepších koučů v The Voice a mluví o tom nejlepším, že se již objevil v časopise People jako nejvíc sexy žijící muž v listopadovém vydání roku 2017, čímž se stal prvním country umělcem v tomto časopise. Těšíme se, co si pro nás přichystá v roce 2021.

Jak se mu daří?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.