Vodní terapie pro hubnutí: Jaké jsou kroky?

Lidé říkají, že druhé jméno života je voda. Bez vody by život na Zemi nebyl možný. Bez jídla lze přežít několik dní, ale bez vody nikdy. Zeměpisné knihy odhalují skutečnost, že tři čtvrtiny zemského povrchu pokrývá voda. Voda je tady, tam i všude. Člověk ji jen musí správně využívat a neplýtvat tak vzácným prvkem.

Vědecké knihy říkají, že 70 procent hmotnosti našeho těla tvoří voda.

Obrázek:

V dnešním světě je trend nulových čísel na seznamu hitů téměř všech lidí. Všichni běží sáhnout po prostředcích na ztrátu nadváhy. Místo konzumace medikamentů a neúspěšných operací je nejlepším způsobem, jak se zbavit tuku z těla, následování vodní terapie. Voda a zdraví jsou si přímo úměrné. Voda pomáhá při shazování přebytečného tuku z lidského těla.

Před několika desetiletími čerstvě objevená terapie pomohla mnoha lidem s pozitivními a úspěšnými výsledky. Touto terapií nebyl nikdo jiný než dobře známá vodoléčba. Voda, která je nejzákladnějším prvkem našeho těla, napomáhá dokonalému fungování různých tělesných orgánů. Existuje mnoho způsobů, jak z našeho těla odstranit přebytečný tuk, mezi které patří cvičení, konzumace potravin bohatých na bílkoviny s nízkým obsahem tuku, dodržování diety a seznam tak pokračuje. Vhodným a nejlepším způsobem, jak zhubnout, je však vodní terapie. Ta vám jistě pomůže při odstraňování nežádoucích kilogramů z vašeho těla.

Podrobná diskuse o vodní terapii

Obrázek:

Nejvýlučnějším způsobem, jak zhubnout, je voda. Nejprve je třeba mít na paměti, že tato terapie je závislá na skutečné tělesné hmotnosti člověka. Množství vody, které člověk denně vypije, musí odpovídat polovině jeho hmotnosti. Pokud je vaše tělesná hmotnost 100 liber, pak vaše denní množství spotřebované vody bude 50 uncí, aby terapie vodou pro snížení hmotnosti fungovala.

Kroky pro terapii vodou pro snížení hmotnosti:

 • Po vydatném spánku vstaňte ráno se svěží a bezproblémovou myslí.
 • Než se přesunete k umyvadlu, abyste si vyčistili zuby, musíte vypít minimálně 400-600 mililitrů čisté pitné vody.
 • Poté můžete přistoupit k čištění zubů.
 • Po tomto úkonu se však doporučuje čtyřicet pět minut nic nepřijímat.
 • Je zcela zřejmé, že v té době musíte cítit hlad. Snídani můžete konzumovat až po uplynutí výše uvedené doby.
 • Nejlepšího výsledku dosáhnete, pokud se po dobu dvou hodin od doby jídla vyvarujete jakéhokoli pití.

Nyní si jistě každý říká, jak dlouho musíme tyto kroky dodržovat? Je jisté, že pokud člověk bude v této terapii pokračovat několik dní, pak určitě bude pozorovat výsledky během dvou až tří měsíců.

Účinnější bude, když si do vody dáte špetku soli. Předtím je však povinná a nezbytná konzultace s lékařem. Když někdo dodržuje dietu vodoléčby, pak by měl mít na paměti, že nebude moci přijímat kofein a zároveň nápoje obsahující alkohol. Konzumace těchto látek totiž způsobuje dehydrataci organismu.

Několik dalších výhod vodoléčby:

Obrázek:

Vodoléčba ke snížení hmotnosti má ještě jednu atraktivní výhodu. Tato terapie pomáhá přirozeně zvýšit zářivost a lesk naší pleti. Kromě toho, že ztratíte přebytečnou hmotnost, budete moci vypadat úchvatněji a nádherněji, protože každý z nás na této zemi si přeje získat bezchybnou a křišťálově čistou pleť. Tato kouzelná a snadná terapie také pomáhá snižovat stres, přináší úlevu od bolestí hlavy, jiných částí těla a snižuje nespavost.

Doporučené články:

 • Jak Spirulina pomáhá hubnout?
 • 5denní jablečná dieta na hubnutí
 • Jak používat zelený čaj Lipton na hubnutí
 • Jak zhubnout za týden pomocí nárazové diety
Pomohl vám tento článek?
Následující dvě záložky mění obsah níže.

 • Nejnovější příspěvky
 • Bio

Nejnovější příspěvky od Shruti Goenka (zobrazit všechny)

 • 10 nejlepších produktů péče o pleť Nu – náš výběr nejlepších produktů roku 2020 – 18. března, 2021
 • Nejlepší lesky na rty Victoria Secret – našich 10 nejlepších výběrů – 14. 3. 2021
 • Vytvořte si vlastní sadu líčidel Maybelline s těmito 10 úžasnými produkty – 18. 3, 2014
 • 10 obrázků Emmy Stone bez make-upu – 15. března 2014
 • 5 nejlepších svatebních balíčků s make-upem Keya Setha – 14. března 2014

Shruti Goenka

Ahoj, jsem velmi vášnivá v oblasti líčení, módy a témat souvisejících se zdravím, vždy jsem měla slabost pro líčení a krásu. Věřím, že líčení má moc zvýraznit rysy a dokáže proměnit nedostatky v přednosti. Líčení mě zaměstnává, a přesto mi dává možnost věnovat se své vášni.

Nejnovější články

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.