Sammy Hagar Net Worth

Jaké je čisté jmění Sammyho Hagara?

Čisté jmění: 120 milionů dolarů
Věk: 71
Země původu: Spojené státy americké
Datum narození: 13. října 1947
Zdroj majetku: Zpěvák/podnikatel
Poslední aktualizace: 2021

Úvod

Sammy Hagar je legendou rock and rollu a zároveň podnikatelem, který se specializuje zejména na tequily a kluby.

K roku 2021 se čisté jmění Sammyho Hagara pohybuje kolem 120 milionů dolarů.

Raný život

Sammy, jménem Samuel Roy Hagar, vyrůstal ve Fontaně, i když se narodil v Salinas v Kalifornii.

Dokončil středoškolské vzdělání, ale místo toho, aby se plně soustředil na svou hudební kariéru, nenavštěvoval univerzitu.

Do hudebního průmyslu vstoupil v pubertě a první kapela, které byl členem, se jmenovala Fabulous Castilles. Když se k ní připojil, bylo mu teprve čtrnáct let, ale to byl teprve začátek jeho hudební kariéry.

Než dosáhl všeobecného uznání a uznání, byl členem mnoha kapel a každá z nich mu pomáhala ve zdokonalování jeho dovedností.

Podívejte se na čisté jmění Tiesta

Kariéra hudebníka

Hagarův velký průlom nastal, když se připojil ke skupině Montrose a vydal s ní dvě alba. Již po dvou letech však skupinu opustil a rozhodl se soustředit na sólovou kariéru.

Zpočátku Hagar podepsal smlouvu se společností Capitol Records a vydal několik písní. Jedna z písní Sammyho Hagara s názvem Red mu dala přezdívku Red Rocker, kterou mnozí používají dodnes.

S jednáním u Capitol Records však nebyl spokojen a rozhodl se přejít ke Greffen Records. Tento krok se ukázal jako výhodný, protože vydal svá alba jako Standing Hampton a Three Lock Box.

Další z jeho písní, kterou vydal v této době s názvem I Can’t Drive 55, sehrála velkou roli v jeho úspěchu a dodnes je připomínána jako jeden z jeho hitů, což přispělo k čistému jmění Sammyho Hagara, které dnes činí 120 milionů dolarů.

V roce 1985 se Hagar připojil k Van Halen a stal se jejich zpěvákem. Se skupinou vydal čtyři alba, z nichž některá byla Balance a For Unlawful Carnal Knowledge.

S kapelou zůstal téměř deset let a získal s ní obrovský úspěch, nicméně nakonec ji opustil. Bohužel Hagar neodešel z kapely v přátelských vztazích a podrobnosti o tom, co se stalo, jsou stále nejasné.

Později se ke kapele znovu připojil, ale ani to nedopadlo dobře.

V průběhu své kariéry byl součástí i dalších kapel, například HSAS, Los Tres Gusanos a The Waboritas.

V současné době je součástí skupin The Circle a Chickenfoot.

Podnikatelské aktivity

K roku 2021 se čisté jmění Sammyho Hagara pohybuje kolem 120 milionů dolarů a přispěl k němu i jeho zájem o tequilu.

Je majitelem několika barů a nočních klubů. Nejznámější noční klub v jeho vlastnictví se jmenuje Cabo Wabo Cantina.

S využitím tohoto názvu Hagar vytvořil Cabo Wabo Tequilu a již několik let ji prodává na mezinárodním trhu, což mu pomohlo nashromáždit jmění.

Hagar je autorem autobiografie a kuchařské knihy, které se dobře prodávají. S manželkou Sammyho Hagara žije v Kalifornii.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.