Professional Parking Attendant Job Description Template

Parking Lot Attendant Job Responsibilities

Být obsluhou parkoviště vyžaduje velkou dávku trpělivosti. Stejně tak zaměstnávání obsluhy parkoviště, kdy vyvěšení pracovního inzerátu je jako házení živé návnady do hejna hladových ryb. Mnohé z těchto ryb ani nezajímá, na co berou, a rozhodně je nezajímá, zda jsou to ryby, které chcete ulovit – stejně jako některé uchazeče o zaměstnání nezajímá, na co se hlásí, a ne vždy si ověří, zda jsou tím kandidátem, kterého hledáte.

Šance na ulovení nesprávného úlovku můžete minimalizovat výslovnými požadavky. Vyšperkujte svůj popis práce obsluhy parkoviště jasným seznamem povinností. V moři je sice spousta ryb, ale k tomu, abyste získali cenný úlovek, potřebujete popis práce, který naláká ty nejkvalifikovanější uchazeče o zaměstnání. Používejte jazyk zaměřený na činnost, který uchazečům umožní, aby se skutečně zabývali nabídkou práce a představili si sami sebe na této pozici na denní bázi.

Zúžte popis práce obsluhy parkoviště na maximálně 8 až 10 odrážek, což je právě tolik, abyste uchazeče informovali, aniž byste ho zahltili. Několik tipů, jak tyto odrážky napsat pomocí akčních sloves, naleznete v našem popisu pracovních povinností obsluhy parkoviště:

  • Dohlížet na vjezd do zóny placených parkovacích služeb se závorou
  • Zajistit automatické vydávání lístků při odbavení zákazníků
  • Přijímat platby zákazníků při odjezdu nebo je navádět pomocí automatické kontroly plateb-out
  • Provádět obchůzky vozidel a kontrolovat dobu parkování
  • Zajišťovat bezpečnost parkoviště prostřednictvím vizuálního dohledu a kamerového systému
Pracovní náplň obsluhy parkoviště

Stále házíte zpět gupky? Je čas ještě trochu vylepšit svou návnadu. Nebo, abychom zanechali rybářské metafory, je čas přidat do popisu práce obsluhy parkoviště seznam specifikací práce, aby se uchazeči o zaměstnání mohli sami prověřit a vyřadit z okruhu uchazečů dříve, než to budete muset udělat vy. Specifikace práce se dělí do dvou kategorií: žádoucí vlastnosti a naprosté minimum, které je nezbytně nutné k výkonu práce. Většina zaměstnavatelů nechce jen naprosté minimum, ale přinejmenším splnění těchto kritérií zaručuje, že uchazeč má vysoký potenciál pro další vlastnosti, díky kterým se hodí.

Váš popis práce obsluhy parkoviště by měl končit stručným výčtem povinných požadavků, jako jsou předchozí roky praxe, odborné znalosti v oboru a dovednosti specifické pro danou situaci. Tento seznam by neměl zacházet do přílišných podrobností. Snažte se oddělit svůj osobní seznam přání od toho, co je pro danou pracovní pozici skutečně vyžadováno, ačkoli pokud máte malý seznam požadavků, je v pořádku zahrnout několik požadovaných, ale nevyžadovaných odrážek.

Tady se podívejte na naše vzorové specifikace práce obsluhy parkoviště:

  • Nějaké předchozí bezpečnostní zkušenosti s nejméně tříletou praxí
  • Očekává se, že bude na všechny zákazníky působit příjemným dojmem
  • Nutné jsou schopnosti řešit konflikty a deeskalace
  • Požaduje se udržovat platný řidičský průkaz a čistý rejstřík řidičů
  • Musí projít povinnou prověrkou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.