Pauly Shore Bio, čistá hodnota, mrtvý nebo živý, je gay, co se mu stalo?

Pauly Shore je v konkurenčním světě komedie nepřehlédnutelné jméno. Populární komik, herec a režisér je známý pro své četné komediální role v komediálních filmech i pro několik pořadů, které režíroval. Shore přivítal stříbrné plátno v 90. letech fascinujícími rolemi v komediálních filmech jako Encino Man, Son in Law, Bi-Dome a mnoha dalších. Zdálo se, že si talentovaný herec a komik dal od branže pauzu, což mnohé přimělo k otázkám, kde se nachází, a k dalším otázkám ohledně jeho kariéry a osobního života. V tomto smyslu vám přinášíme několik méně známých faktů o Pauly Shoreovi a o tom, co se s ním v poslední době stalo.

Pauly Shore Bio

Narodil se 1. února 1968 v Los Angeles v Kalifornii jako syn svých rodičů Mitzi Shoreové, své matky, a Sammyho Shorea, svého otce. Shore, který se narodil do rodiny milovníků komedií, nemohl uniknout komediální linii; jeho matka založila populární obchod s komediemi a jeho otec byl populární komik. Vychováván svými rodiči i produktivními komediálními herci z Comedy Store, jako byli Roseanne Barrová nebo Richard Pryor, se Shore v sedmnácti letech rozhodl, že po vzoru svých předků pozvedne komediální vlajku.

Navštěvoval střední školu v Beverly Hills, ale seděl opodál, když jeho kamarádi vyplňovali přihlášky na přijímací zkoušky. Shore už byl rozhodnutý, že vynechá vysokou školu a bude se věnovat kariéře komika. Držel se svých snů a začínal pod vedením Sama Kinisona, který ho nechal otevírat své scény. Brzy se vydal na turné a poté si vybudoval alter ego s názvem „The Weasel“, které bylo všeobecně známé díky svému sloganu „Hey BU-DDY“.

PŘEČTĚTE SI: Čistý majetek Matthewa Brodericka, manželka, věk, děti a další zajímavosti

Zdroj obrázku

Pauly Shore se stal velmi populárním poté, co v letech 1989 až 1994 pracoval jako video jockey/vejay (VJ) pro MTV. Ze své práce VJe ve vysílání vytvořil vlastní pořad „Totally Pauly“. Vody vyzkoušel i v hudbě, když divákům naservíroval videoklip „Lisa, Lisa, the one I adore“. V 90. letech pak pronikl do filmového průmyslu a v roce 1992 začal hrát roli ve filmu Encino Man. Role ve filmovém hitu mu přinesla další ve snímku Syn v právu, stejně jako ve filmech Jury Duty, In the Army Now a dalších. Jeho další účinkování bylo v krátce trvajícím televizním seriálu Pauly. Svůj hlas propůjčil postavě Bobbyho Zimmeruskiho v kresleném filmu „A Goofy Movie“ a poté si zahrál roli ve filmu Stoneville v roce 2010, po kterém se krátce pokoušel o hudbu. Naposledy se Shore věnoval stand-up komedii.

Jeho čisté jmění

Ačkoli se zdá, že si komik dal v branži dlouhou pauzu, má toho za svou práci dost. Čistý majetek herce a komika se údajně odhaduje na 20 milionů dolarů, za což vděčí svým filmům a pozoruhodným výkonům. Shore si za své filmy vydělá až milion dolarů. A hodně peněz vydělává také za svá stand-up vystoupení. Komik žije pohodlný život a doufá, že do budoucna bude inkasovat ještě více.

Co se s ním stalo – je mrtvý, nebo živý?“

Otázky, kde se Pauly Shore nachází, pramení z toho, že se komik už dlouho neobjevil na obrazovkách. Jak už ale bylo zmíněno, Shore se v poslední době věnuje spíše stand-up komediím. Po uvedení „mockumentary filmu“ Pauly Shore is Dead v roce 2003 byl považován za mrtvého. Ve filmu si zahrály takové osobnosti jako Paris Hilton, Charlie Sheen, Adam Sandler a mnozí další.

PŘEČTĚTE SI: Elizabeth Reaser Bio, vdaná, manžel, věk, výška, čisté jmění

Zdroj obrázku

Shore hrál hlavní roli v autobiografické inscenaci, kterou napsal, produkoval a zinscenoval falešné příběhy o své fingované smrti. To vyvolalo otázky a pátrání po jeho životě a kariéře a pomohlo realizovat hlavní cíl inscenace. Získal si popularitu, protože film byl komerčně dobře přijat a získal pozitivní recenze.

Osobní život – manželka, přítelkyně, nebo je gay?“

Poté, co komik využil sociální sítě a zveřejnil příspěvek „Myslím, že jsem teď gay“, se do médií dostalo mnoho fám a spekulací o jeho sexualitě. Záminkou ke spekulacím je skutečnost, že Pauly Shore nebyl nikdy ženatý. Ve skutečnosti v průběhu let chodil s mnoha ženami.

Seznámil se s americkou pornoherečkou Shannon Wilsey, která v roce 1994 spáchala sebevraždu. Poté, co byla Wilsey znetvořena po smrtelné autonehodě, si zoufala a zastřelila se, ale skončila v nemocnici na přístrojích. Její systém podpory života vypnul její otec poté, co byl přesvědčen, že už nebude žít.

Shore se setkal i s dalšími ženami, jako jsou Kylie Minogue, Deborah Laufer, Brandy Alexander a mnoho dalších.

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.