Příjezd na Daufuskie Island

Prozkoumání Daufuskie Island

Odjezd z Hilton Head Island:

Daufuskie Difference nabízí každodenní trajektovou dopravu do přístavu Daufuskie Island’s Freeport Marina z ostrova Hilton Head Island a zahrnuje dvouhodinovou prohlídku ostrova s průvodcem nebo pronájem golfového vozíku k samostatnému prozkoumání ostrova. Služba zahrnuje také hodinovou projížďku lodí doplněnou o komentovanou prohlídku místními průvodci během cesty trajektem.

The Daufuskie Island Ferry provides regular-scheduled trary service, seven days a week, to Daufuskie from Buckingham Landing (35 Fording Island Road Extension, Hilton Head, 29926). K jízdence lze volitelně zakoupit golfový vozík, audio stream a mapu, abyste si mohli ostrov prohlédnout vlastním tempem. Cestujte pohodlně v jejich klimatizované kabině nebo venku na palubě. Další informace získáte na telefonním čísle 843-940-7704.

Z Harbour Town můžete jet vodním taxi prostřednictvím společnosti H2O Sports nebo přijet týdenním výletem společnosti Vagabond Cruise. Z přístavu Shelter Cove Marina nabízí společnost Outside Hilton Head vodní taxi pro zpáteční dopravu a také „Daufuskie Island History & Artisans Tour“, půldenní výlet, který vás zavede k řadě historických památek a oblíbeným ateliérům místních umělců.

Odjezd z Blufftonu:

May River Excursions nabízí trajektovou dopravu ze starého města Bluffton sedm dní v týdnu v denních hodinách. Nalodění probíhá z přístaviště na konci ulice Calhoun Street. Je nutná rezervace a za vyplutí z Blufftonu se platí minimální poplatek. K dispozici je také půjčovna golfových vozíků, kterou lze sjednat při rezervaci trajektu. Další informace naleznete na jejich webových stránkách nebo na e-mailu:

Co si vzít s sebou

Ať už přijedete jen na jeden den, nebo zůstanete na týden, nezapomeňte si s sebou vzít opalovací krém, pohodlnou obuv na procházky, plážovou výbavu a golfové hole a rakety, pokud plánujete využít mnoha sportovních příležitostí v Daufuskie. Pokud plánujete pobyt v apartmánu nebo rekreačním domě, vezměte si s sebou potraviny a zásoby, protože v obchodě Freeport General Store v přístavu Freeport Marina je jen několik základních věcí a nejbližší obchod s potravinami je na ostrově Hilton Head Island.

Doprava po ostrově

Jednou z mnoha věcí, které dělají ostrov Daufuskie tak jedinečným, je to, že preferovaným dopravním prostředkem je elektrický golfový vozík a rychle si všimnete, že na ostrově je povoleno jen málo aut. Během pobytu si můžete pronajmout vozík, který vám umožní pohybovat se po okolí, a pokud si pronajímáte dům nebo vilu, informujte se u pronajímající společnosti, protože mnoho nemovitostí vozík zahrnuje. Jednodenní návštěvníci a ti, jejichž ubytování nezahrnuje golfový vozík, si mohou prostřednictvím některé z místních cestovních kanceláří zajistit, aby na vás golfový vozík čekal hned po příjezdu na ostrov. Golfové vozíky si můžete pronajmout u společností Daufuskie Difference, Tour Daufuskie, Daufuskie Island Ferry, Outside Hilton Head a May River Excursions.

Objevte Daufuskie

Při prozkoumávání klikatých ostrovních cest a nedotčených pláží si můžete stáhnout mapu, která vám pomůže vyznačit cestu. Dávejte pozor na skryté divy ostrova Daufuskie mezi prastarými duby a naplánujte si, že se zdržíte, až budete objevovat okouzlující tajemství tohoto výjimečného místa.

  • Daufuskie Island printable roads map
  • Robert Kennedy Historical Trail Guide Map
  • Daufuskie Island Historical Places & Business Map

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.