Gwyneth Paltrow přiznala, že po rozchodu s Bradem Pittem „nemohla jíst“

Za Gwyneth Paltrow Dec. 1997 pro časopis ‚Harper’s Bazaar‘ se skrývá překvapivé tajemství, které je ‚tak trochu rozrušující‘. Neúspěšné zasnoubení s Bradem Pittem způsobilo, že herečka zcela ztratila chuť k jídlu!“

Namísto k vaničkám zmrzliny se 47letá Gwyneth Paltrowová po ukončení zasnoubení s 56letým Bradem Pittem v roce 1997 obrátila ke vzduchu. O více než dvě desetiletí později se Gwyneth přiznala, když reagovala na své zpětné obálky časopisu Harper’s Bazaar pro video na YouTube nahrané 10. ledna. Při pohledu na prosincové číslo Harper’s Bazaar z roku 1997 se Gwyneth setkala s tehdy pětadvacetiletou verzí sebe sama: čerstvě svobodná, široce se usmívající – a nápadně hubená. „Tohle, kruci, to mi bylo teprve asi 24? nebo ?“ vykřikla a pak dodala: „Zrovna jsme se rozešli s Bradem Pittem a já se rozcházela, jako bych nemohla jíst. Byla jsem strašně hubená. Bylo to trochu rozrušující.“ Nicméně herečka připustila, že to byla „pěkná fotka“.

Gwyneth však Brada nikdy nemalovala jako lamače srdcí. Spíše to byla ona, kdo v roce 2017 v rozhovoru pro rádio Girlboss prohlásil: „Já jsem to zkurvila, Brade,“! Podle toho, co Gwyneth uvedla v únoru 2020 na obálce časopisu Harper’s Bazaar, se však zdá, že na obou stranách nezůstala žádná hořkost. „A s Bradem Pittem se přátelím. Nemám žádnou opravdu zlou krev,“ prozradila herečka s odkazem na všechny své ex (dokonce i na bývalého manžela Chrise Martina, 42 let, s nímž si nedávno o prázdninách vyrazila lyžovat do Aspenu spolu s dětmi a Chrisovou přítelkyní Dakotou Johnson).

Snad jen Gwyneth a Bradovi nesedlo načasování. „Byla jsem takové dítě. Bylo mi 22 let, když jsme se seznámili,“ vysvětlila Gwyneth Howardu Sternovi v jeho rozhlasovém pořadu na Sirius XM v roce 2015. A dodala: „Trvalo mi až do čtyřicítky, než jsem si vytáhla hlavu ze zadku. Takové rozhodnutí nemůžete udělat, když je vám 22 let… Nebyla jsem připravená a on byl pro mě příliš dobrý… Nevěděla jsem, co dělám.“

Brad Pitt a Gwyneth Paltrow se společně zúčastnili předávání Oscarů v roce 1996. ()

Rozchod však Gwyneth těžce zasáhl, i když právě to potřebovala. Kvůli rozchodu málem vynechala hlavní roli ve filmu Zamilovaný Shakespeare, která jí v roce 1999 vynesla Oscara za „nejlepší ženský herecký výkon“! Herečka šokujícím způsobem prozradila, že roli Violy De Lesseps nejprve vynechala, protože byla „uprostřed hrozného rozchodu a představa, že by jela do Anglie, která je daleko od domova…“. No, tuto větu v rozhovoru pro Variety z února 2019 nedokončila, ale můžeme z ní vyvodit, že byla zdrcená. Gwyneth se nemohla vynadívat ani na scénář filmu! „Ani jsem ho nečetla. Prostě jsem si říkala: ‚Teď nemůžu nic číst. Je to pro mě opravdu těžké,'“ vzpomínala.

Gwyneth a Brad se seznámili při natáčení filmu Se7en, který přišel do kin v roce 1995. Brad ji požádal o ruku v roce 1996. Nyní je Gwyneth šťastně vdaná za 48letého spolutvůrce seriálu American Horror Story Brada Falchuka, se kterým v září 2018 uvázala uzel.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.