Fanoušci se obávají Paula Finebauma poté, co opustil svou show uprostřed cesty; problém s manželkou nebo něco jiného?

Po úspěšném monopolním moderátorovi sportovního rádia Paulu Finebaumovi si jeho fanoušci udělali starosti poté, co oznámil odchod z pořadu. Náhlé rozhodnutí jeho fanoušky pobavilo a zklamalo, když hledali další fakta stojící za okamžitým rozhodnutím.

Točí se hlavní důvod takového činu kolem jeho manželky, nebo je to vzbuzující zájem o předčasný odchod do důchodu?

Odchod z pořadu:

Při moderování pořadu Paula Finebauma na začátku ledna 2017 vysílaného na stanici ESPN Paul z ničeho nic v polovině pořadu odešel. Ačkoli Paul neprozradil skutečný důvod, jeho blízký zdroj prozradil, že příčinou odchodu byl zdravotní problém. Jeho náhradník Peter Peter Burn k příčině ještě dodal osvětu, když řekl:

„Paul je mimochodem v pořádku, myslím, že měl nějakou špatnou kapustu nebo něco takového. Vždycky, když odcházel ze studia, vtipkoval, říkal jsem mu: ‚Dostaneš Wallyho Pippa‘, a on na to: ‚Mě nikdy Wallyho Pippa nedostaneš, příteli‘. Paul chtěl volat do pořadu, ale já mu řekl, že do budoucna jeho telefonáty nepřijímám.“

Podobně o tři roky dříve, na konci května 2013, Paul Finebaum prohlásil, že si balí kufry z birminghamského rádia Sports-talk, aby se připojil k ESPN a SEC Network v Charlotte. Po téměř desetiletém působení v pořadu od roku 1985 se Paul k tomuto zásadnímu kroku odhodlal poté, co mu toto rozhodnutí položila na lopatky jeho manželka Linda Hudsonová, doktorka vnitřního lékařství.

Caption: V pořadu „The Paul Finebaum Show“ přijímá Paul vtipné telefonáty svých fanoušků (2014).

Prostřednictvím zdroje Paul prozradil osobní důvod, který měl být příčinou takového skokového rozhodnutí. Informoval o obrovské příležitosti a úspěšné kariéře, kterou měla jeho žena v Charlotte místo v Birminghamu, a řekl:

„Bylo to velmi těžké rozhodnutí z mnoha důvodů, ale hlavně osobní kvůli situaci s mou ženou. Pravděpodobně měla v Birminghamu mnohem úspěšnější kariéru než já, vybudovala si obrovskou lékařskou praxi a stoupala po žebříčku ve své nemocnici. Takže to byla moje první starost. Jak se proces začal vyvíjet, mluvili jsme spolu sem a tam, a když přicházely nabídky, řekla, ať do toho jdu. Bez toho bych do toho nešel. To, že mi řekla, abych tu práci vzal a šel dál, bylo to nejdůležitější.“

Přestože se fakta o Paulově manželství nedozvěděli, je s Lindou ženatý více než 25 let. Než se však vzali, seznámili se v birminghamském bytovém komplexu a po tomto setkání jejich manželský život plynul, ale Paul o svých dětech nic neprozradil. S desetiletým manželstvím v ruce bylo pro Paula zřejmé, že rozhodnutí své ženy podpoří v dobrém i zlém. Krok, který Paul učinil, je příkladem pro každého ženatého muže, aby respektoval volbu a zájem ženy o zdravý a prosperující manželský život, takže musíme říci, že rozhodnutí nebylo učiněno kvůli jeho osobním problémům.

Stále pracuje, jak bohatý je Paul?“

Paul Finebaum nastoupil do rozhlasové sítě v polovině roku 1980 jako komentátor pořadu Mark and Brian Radio Show v Birminghamu. Poté, co si pořad získal popularitu, spustil Paul vlastní rozhlasovou síť „The Paul Finebaum Radio Network“ a pokračoval v ní až do roku 2013. Díky své výkonnosti si Paul vytvořil čisté jmění ve výši 2 milionů dolarů. V roce 2013 se připojil k síti ESPN a moderuje pořad „The Paul Finebaum show“, díky čemuž si vydělává pořádný balík peněz, aby si udržel bohatý život.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.