Exmanžel Jenni ‚JWoww‘ Farley Roger Mathews pochválil fotku Sammi Sweetheart: „Vypadáš dobře, holka“

Staří přátelé! Bývalý manžel hvězdy Jersey Shore Jenni „JWoww“ Farley Roger Mathews oslovil jejich bývalou kolegyni ze seriálu Sammi „Sweetheart“ Giancolu před její svatbou se snoubencem Christianem Biscardim. Během focení se svatební tematikou si otec dvou dětí nemohl pomoci a rozplýval se nad svou dlouholetou kamarádkou.

„Vypadáš dobře, děvče,“ okomentoval 44letý podnikatel fotografii 33leté budoucí nevěsty, která je oblečená v honosných bílých šatech a pózuje před vozem Rolls Royce. Focení brunetky se svatební tematikou bylo „jen tak pro legraci,“ řekla exkluzivně pro In Touch vizážistka Drita Pali, protože její nadcházející svatba byla bohužel odložena kvůli pandemii koronaviru.

(3)

Roger navíc nebyl jediným absolventem MTV, který sklouzl k Samminým komentářům. „Ohromující,“ přidala se čtyřiatřicetiletá JWoww s jiskřivým emotikonem srdce. Zdá se, že majitelka Sweetheart Styles její oslovení vnímala a odpověděla: „Děkuji!!!“ s emoji červeného srdce.

Instagram

Laskavé pozdravy Rogera a Jenni přišly poté, co dámy z Jersey Shore v exkluzivním rozhovoru pro In Touch prozradily, že se „rozešly“ s bývalým Ronniem Ortizem-Magrem. “ Je to na nic,“ řekla Nicole „Snooki“ Polizzi, zatímco Deena Cortese se přidala a dodala: „Už jsme s ní nějakou dobu nemluvily.“ „Je to na nic,“ dodala. Navzdory ztrátě kontaktu „ji stále milujeme,“ poznamenala JWoww.

„Myslím tím, že přišla z televizního pořadu, jehož součástí už zjevně nechce být,“ pokračovala majitelka Naturally Woww. „Takže je tam asi to plus mínus, že jsme součástí určitých … já nevím. Přála bych si, abychom si s ní o tom mohli promluvit.“

Ačkoli je jasné, že Sammiini staří přátelé z dob, kdy působila v Karmě, by se rádi znovu setkali, zdá se, že chce minulost nechat za sebou. V dubnu sdílela TikToker na svém Instagram Story záhadný vzkaz o přátelství. „Tvůj vkus na lidi se změní, když se naučíš mít ráda sama sebe,“ stálo ve zprávě na screenshotu. Pro větší důraz přidala nálepku s nápisem: „Fakta.“

Sam se svými bývalými spolubydlícími přerušila vztahy, když se odmítla vrátit do jejich spin-off show Jersey Shore: Rodinná dovolená v roce 2018. „V současné době jsem nesmírně šťastná v každém aspektu svého života a chci se vyhnout potenciálně toxickým situacím,“ uvedla tehdy v prohlášení, čímž zřejmě narážela na svůj rozpadlý vztah s 34letým Ronniem.

Možná se jednoho dne herci konečně znovu sejdou u nedělní večeře.

Pro přístup ke všem našim exkluzivním videím a rozhovorům s celebritami – přihlaste se k odběru na YouTube!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.