E! News‘ Catt Sadler Files for Divorce from Producer Rhys David Thomas

Sadlerová a Thomas byli manželé více než čtyři roky.

Reagan Alexander

Aktualizováno 01.12.2020 10:00 PM

Po čtyřech a půl letech manželství podala Catt Sadlerová žádost o rozvod s britským filmovým producentem Rhysem Davidem Thomasem.

Zpravodajka E! News dnes v Los Angeles podala dokumenty.

Sadlerová a Thomas, který produkoval filmy Offender a Private Peaceful, utekli v prosinci 2011. Sadlerová, mezinárodní mluvčí nadace Women Like Us, má z předchozího manželství dva syny.

V prohlášení, které prostřednictvím svého zástupce exkluzivně poskytla magazínu PEOPLE, je populární moderátorka víkendových zpráv E! nadějná a trvá na tom, že s Thomasem zůstanou přáteli i během tohoto přátelského rozchodu.

„Jsem nadšená z této další kapitoly svého života,“ říká Sadlerová. „Změna není nikdy snadná, ale moje děti pro mě zůstávají nejvyšší prioritou. Nijak se neliším od mnoha svobodných pracujících matek, které se potýkají s tlakem neustálého žonglování. Může to být vyčerpávající, ale je to nesmírně obohacující.“

Dodává: „Vždycky přistanu na vlastních nohou a jsem obklopena milujícím systémem podpory. Život nás každý den dál učí o nás samých. Jsem vděčná za lekce života. Mé oči se dívají jen dopředu.“

Sadlerová je už deset let stálicí televizní stanice E! Network a v současné době připravuje svůj první dokumentární film Women Like Us (Ženy jako my).

Všechna témata v rubrice Celebrity

The Best of People

Získejte zprávy o celebritách a královské rodině a příběhy o lidech přímo do své e-mailové schránky

.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.