Chystáte se na svatbu v Lake Tahoe?

Přemýšlíte-li o útěku v Lake Tahoe, jste na správném místě. Již léta pomáháme párům prožít jejich příběh lásky na jednom z nejkrásnějších míst v severní Kalifornii a severní Nevadě. Sestavili jsme pro vás seznam věcí, na které byste měli při plánování svého útěku od jezera Tahoe myslet.

1) Místo

Jednou z úžasných věcí na útěcích je, že vaše místo může být kdekoli si vyberete! Nejste omezeni místem konání jako u tradiční svatby. Po celém jezeře je tolik nádherných míst, kde můžete uspořádat obřad útěku.

Hledáte se svým budoucím manželem spíše dobrodružný útěk? Tady byste se mohli vydat na malou túru, abyste se dostali na místo obřadu útěku. Nebo hledáte obřad na odlehlé pláži? Při útěku od jezera Tahoe máte tolik možností.

Některá místa vyžadují, abyste získali povolení pro zvláštní události, abyste mohli provést obřad útěku. Jakmile se rozhodnete pro místo, budete si muset udělat průzkum, zda toto povolení budete potřebovat.

2) Oddací list

Kde získáte oddací list, závisí na místě, které si vyberete. Části jezera Tahoe jsou na kalifornské straně a jiné části jsou na nevadské straně.

Jakmile zjistíte, kde se nacházíte, vezměte si oddací list, abyste to vy dva mohli zlegalizovat. Připomínáme, že to je něco, co budete muset získat vy dva, protože váš úředník to nemůže udělat za vás.

Znovu připomínáme, že to, kde získáte povolení k sňatku, závisí na tom, kde plánujete mít svůj obřad útěku. Manželská licence je platná pouze pro obřady v daném státě, takže se ujistěte, že jste získali manželskou licenci ve státě, ve kterém se chystáte uzavřít sňatek.

V žádném ze států není stanovena čekací doba od data, kdy obdržíte licenci, do vašeho obřadu. V Nevadě je licence v platnosti až 12 měsíců. V Kalifornii je licence platná až 90 dní.

Níže uvedené odkazy jsou na okresní úřady v oblasti Lake Tahoe.

Kalifornské okresy: El Dorado, Nevada, Placer a Sierra

Nevada Counties:

Nejste si jisti, ve kterém okrese se nachází místo vašeho obřadu? Podívejte se na tuto mapu okresů Lake Tahoe

Jednou z otázek, které dostáváme ohledně útěků, je, zda je k obřadu potřeba svědek. Obvykle je potřeba alespoň jeden svědek, ale opět záleží na tom, kde se rozhodnete uzavřít sňatek. Některé naše páry si ke svědectví pozvaly své rodiče nebo blízké přátele, kteří tak vstoupili do svatebního obřadu a podepsali se jako svědci. Když si najmete náš tým pro svůj útěk od jezera Tahoe, můžeme být také svědky.

3) Najděte tým, který promění váš sen o útěku ve skutečnost

Jakmile si vyberete místo a získáte povolení k sňatku, je na řadě najít talentovanou skupinu dodavatelů, kteří vám pomohou prožít váš příběh lásky.

Úředník

Budete muset najít úředníka, aby byl váš sňatek legální. Nezapomeňte si s sebou vzít oddací list, aby ho úředník mohl učinit… no oficiálním. To je důležité zejména pro ty páry, které chtějí utéct na odlehlém místě u jezera Tahoe.

Váš oddávající musí mít zvláštní povolení k oddávání v Nevadě. Kliknutím sem zjistíte, zda je váš oddávající oprávněn provádět svatby v Nevadě, než si ho najmete.

Fotografování rozlučky + videografie rozlučky

Vyprávějte příběh své lásky prostřednictvím fotografií a filmu. Výměna slibů a sdílení vaší lásky je velká událost. Zachyťte tento okamžik a vzpomínejte na tyto chvíle po mnoho let. Fotografování a videografie dohromady může znít jako hodně, ale jedna věc, kterou jsme slyšeli nevěsty uvádět jako jednu z věcí, které litují na své svatbě, bylo nenajmutí kameramana. Fotografie dokáže zachytit okamžik v čase, ale videografie vám pomůže znovu prožít pocity z tohoto okamžiku. Tyto dvě věci se navzájem doplňují a pro váš útěk jsou nutností.

Hudba

Hudba při obřadu není obvykle spojována s útěkem. Ve společnosti Epik věříme, že hudba napomáhá tomu, aby věci působily kouzelněji. Některé naše páry se rozhodly, že při pronášení slibu bude v pozadí hrát hudba. Často se stává, že je to píseň, která je pro oba výjimečná. Hudba navozuje náladu. Zahrajeme vám soundtrack k vašemu milostnému příběhu.

Vzhledem k pandemii je útěk v Lake Tahoe tou správnou volbou, pokud plánujete v roce 2020 někdy v brzké době uvázat uzel. Pokud plánujete útěk v oblasti jezera Tahoe, nabízíme 90minutové balíčky pro útěk, které zahrnují oddávajícího, obřadní hudbu, fotografování a natáčení videa. Od minulých párů jsme se naučili, že útěk nemusí trvat celý den, ale vyžaduje celé vaše srdce. Na útěku na pozadí nádherných modrých vod jezera Tahoe je něco opravdu kouzelného. zachytíme všechnu vaši lásku spolu s krásou Tahoe. Širokoúhlé fotografie, které zachytí scenérii, až po blízké, intimní záběry vás dvou, jak se prostě milujete – budeme mít připravené naše pozorné objektivy, abyste si tento den krásně připomněli.

Máte příběh lásky; jsme tu, abychom vám ho pomohli vyprávět.

Toto video z útěku níže bylo pořízeno v září 2020, kdy stát Kalifornie pustošily lesní požáry, které do jezera Tahoe přinesly tuny kouře. Původní místo, které si tento pár vybral pro svůj obřad útěku, bylo kvůli požárům uzavřeno, takže se přesunuli na toto nádherné místo na vrcholu hory. Útěk od jezera Tahoe byl pro tento pár rozhodně tou správnou volbou. Vychutnejte si prosím toto procítěné video o útěku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.