#8Mike Woods

2018 Fall SEC Academic Honor Roll

2020 (JUNIOR): Zaznamenal svůj první letošní touchdown při příjmu ze čtyř yardů na hřišti 13. Auburnu (10. října)… Proti Tennessee si připsal druhý touchdown v sezoně, když chytil jeden yard, a zaznamenal tři úlovky za 64 yardů (7. listopadu)… Zaznamenal 129 příjmových yardů při pouhých dvou úlovcích, které oba skončily touchdownem na hřišti 6. Floridy (7. listopadu). 14) … Proti Gators chytil touchdowny o délce 47 a 82 yardů, což je nejdelší příjem Razorbacka od roku 2012 a desátý nejdelší příjem touchdownu v historii programu … Při svém druhém příjmu na Floridě překonal hranici 1 000 příjemných yardů v kariéře … Následující týden proti LSU (14. listopadu) chytil pětkrát 140 příjemných yardů. 21. prosince) … Poprvé v kariéře si připsal více než 100 yardů … V zápase s Missouri (5. prosince) si připsal dva úlovky za 23 yardů, touchdown a první dvoubodovou konverzi v kariéře … 47 sekund před koncem čtvrté čtvrtiny si připsal 14 yardů po přihrávce od KJ Jeffersona a následnou dvoubodovou konverzi.

2019 (SOPHOMORE): Většinu zápasů odehrál na pozici wide receivera (556) a slušnou část na pozici slot (135), celkem za Razorbacks odehrál 700 zápasů (podle Pro Football Focus)… Vedl tým v počtu přihrávek (33) a touchdownů (4) a nasbíral 423 yardů (průměr 12).8 na chycení a 35,2 na zápas … V roce 2019 chytil touchdownovou přihrávku od čtyř různých quarterbacků … Celkem 83 yardů po chycení … Zahájil rok pěti nejlepšími recepcemi týmu, celkem 30 yardů, proti Portland State v srpnu. 30. … Druhý týden po sobě vedl tým v počtu chytů se šesti v Ole Miss (7. září) v úvodním utkání SEC, celkem 84 yardů, čímž si vytvořil kariérní maximum v počtu yardů a vyrovnal kariérní maximum v počtu chytů, obojí proti North Texasu (15. září 2018) šest chytů za 61 yardů … Po dvou chyceních proti Coloradu State zaznamenal 115 yardů na čtyřech chyceních proti San Jose State (30. září 2018). 21), přičemž v první čtvrtině zaznamenal svůj první letošní touchdown po přihrávce od Nicka Starkela na 62 yardů, což byl v té době jeho nejdelší příjem v sezóně… Ve čtvrté čtvrtině také obdržel 40 yardů od Starkela, což vedlo k touchdownu a prvnímu 100-yardovému příjmu v kariéře… Nejvíce příjmových yardů v podání Razorbacků od 132 yardů Jordana Jonese proti San Jose. Eastern Illinois 1. září 2018 … Ve druhé čtvrtině zápasu proti Texas A&M v Arlingtonu přidal další touchdown po 13yardové přihrávce od Bena Hickse. 28. … Součástí hry se čtyřmi úlovky a 62 yardy, čímž se stal jedním ze tří Hogs, kteří v roce 2019 zaznamenali příjem TD v zápasech back-to-back … Znamenalo to také po sobě jdoucí zápasy Southwest Classic s příjmem touchdownu … Celkem tři úlovky za 18 yardů v Kentucky v říjnu. 12. … V každém z posledních čtyř zápasů zaznamenal alespoň dva příjmu, když našel koncovou zónu proti Mississippi State (2. listopadu) po přihrávce na 11 yardů od Johna Stephena Jonese a po přihrávce na 24 yardů od Jacka Lindseyho na LSU (23. listopadu).

2018 (FRESHMAN): V roce 2018 nastoupil za Razorbacks v 10 zápasech, z toho v sedmi jako wide receiver… Během své první sezóny v univerzitním fotbale odehrál podle Pro Football Focus celkem 338 zápasů… V týmu skončil na třetím místě v počtu obdržených yardů (206), když chytl 18 přihrávek a zaznamenal jeden touchdown a průměr 11,4 yardů na příjem… Poprvé si zahrál proti North Texasu v září 2018. Po jednom úlovku a 13 yardech v Auburnu v úvodním zápase SEC zaznamenal v každém z následujících čtyř zápasů alespoň jeden úlovek, přičemž v každém z posledních tří zápasů se jednalo o několikanásobný úlovek…. V zápase proti Texas A&M v Arlingtonu zaznamenal svůj první touchdown, když ve čtvrté čtvrtině po přihrávce Ty Storeyho na 29 yardů našel koncovou zónu… Byl to také jeho nejdelší úlovek v tomto roce, čímž si vysloužil nejlepší útočnou známku v této sezóně – 81.0 od PFF… V každém z následujících dvou týdnů proti Alabamě (6 yardů) a Ole Miss (14 yardů) zaznamenal dva úlovky… Proti Vanderbiltu nasbíral 33 yardů na třech příjmech a ve čtvrté čtvrtině se mu podařilo chytit 28 yardů, což bylo jeho maximum v sezóně… Rok zakončil jedním příjmem na 14 yardů proti LSU v domácím finále a třemi příjmeními a 15 yardy v Mississippi State v listopadu. 17. … V průběhu sezony na něj bylo mířeno 38krát (PFF) … Součást útoku, který kampaň 2018 zakončil s 4 028 yardy celkového útoku a 28 touchdowny, z toho 2 307 yardů a 17 skóre přišlo vzduchem.

VYSOKÁ ŠKOLA: Tříhvězdičkový rekrut podle ESPN a 247Sports … Celkově 464. hráč v žebříčku 247Sports … 58. hráč v Texasu podle 247Sports … No. 74. v žebříčku wide receiverů podle 247Sports … Za svou kariéru zaznamenal 155 recepcí za 2 988 yardů a 41 touchdownů a tři touchdowny na zemi v 31 odehraných zápasech … Průměr 19,3 yardů na chycení a 96.4 yardy na zápas… Nejdelší úlovek byl dvakrát 75 yardů… V juniorské a seniorské sezóně zaznamenal 1000 yardů… Vracel také punty a výkopy… Celkem 527 yardů z výkopu a 193 yardů z puntu… Nasbíral 3 832 yardů za 123 bodů.6 na zápas … Během tří sezón zaznamenal 10 zápasů s více než 100 yardy, z toho tři s více než 200 yardy … Jako senior v roce 2017 pomohl Magnolii k rekordu 6-3 s bilancí 5-2 v konferenci … Chytil 51 přihrávek na 1 018 yardů a 15 touchdownů … Průměr 20,0 yardů na příjem a 101.8 na zápas … Čtyřikrát překonal hranici sta přihrávek vzduchem … V osmi z deseti zápasů chytil přihrávku s touchdownem … Čtyřikrát chytil více přihrávek … V úvodním zápase sezóny proti A&M Consolidated měl 269 yardů a čtyři touchdowny na devíti chycených přihrávkách, k nimž přidal skóre ze spěchu … Nejdelší chycení v sezóně bylo 74 yardů proti Walleru … Jako junior v roce 2016 byl jmenován do třetího týmu Texas Sports Writers Association All-State … Výběr prvního týmu All-Montgomery County … Zaznamenal kariérní maxima v chycení (75) a příjem yardů (1 456) a touchdown chycení (21) … Talled pět 100-plus yard příjem hry, včetně dvou s 200-plus yardy … Průměr 121.3 receiving yards per contest … Recorded seven multi-touchdown catch games … Had a 50-plus yard catch in seven games … Set single-game career highs in receptions (18) and receiving yards (291) and caught four touchdown passes in a 75-54 vs. Tomball … Had 29 receptions for 514 yards and five scores as a sophomore in 2015. Arkansas si vybral místo Vanderbiltu, Washington State, Colorado State, Houstonu, Iowa State, Louisiana Tech, Minnesoty, Northwesternu, Rice, SMU, Texas State, Texas Tech, Tulsy, UTSA a Virginie.