5 překvapivých způsobů, jak kondomy zlepšují sex

Naše země je na historickém minimu, protože sexuálně přenosné infekce jsou na historickém maximu, jak vyplývá ze zprávy The Center for Disease Control and Prevention’s 2014 National Data for Chlamydia, Gonorrhea, and Syphilis Fact Sheet.

Zpráva odhaluje, že počet případů chlamydií, kapavky a syfilidy poprvé od roku 2006 vzrostl. Odhaduje se, že v roce 2014 bylo hlášeno 1,4 milionu případů chlamydií, což představuje téměř tříprocentní nárůst oproti roku 2013, což je nejvyšší číslo ze všech pohlavně přenosných infekcí, které kdy CDC zaznamenala. Poprvé od roku 2006 vzrostl také počet případů kapavky a syfilidy, a to o necelých 20 000 případů syfilidy a více než 350 000 případů kapavky.

Co je horší: Podle průzkumu společnosti Trojan, kterého se zúčastnili muži a ženy ve věku 18 až 34 let, kteří byli svobodní nebo měli nový vztah, přestane do jednoho měsíce od navázání nového vztahu 50 procent lidí používat kondomy a 62 procent je přestane používat do druhého měsíce.

Chápeme to, jsi s ní už nějakou dobu, ona používá jinou formu antikoncepce a ty věříš, že je čistá, tak proč nezvýšit sex na maximum pro obě strany? Šílené je, že tím, že se zbavíš gumiček, nutně nemaximalizuješ potěšení. Vsadíme se, že jste to nikdy předtím neslyšeli, ale tím, že nepoužíváte kondom, přicházíte o úžasný sex – a Trojan naznačuje, že o něj přichází spousta z vás.

Pomohou vám (i jí) se uvolnit

Všichni víme, že stres může zničit sex, ale věděli jste, že sex bez kondomu vytváří stres? „Obavy z otěhotnění a nakažení pohlavní chorobou hrají roli ve schopnosti užít si sex, přičemž téměř 50 % dotázaných žen uvedlo, že si kvůli obavám z těchto problémů nemohou sex bez kondomu plně užít,“ uvádí studie. „Možná si neuvědomujete, že vás tyto pocity při sexu tíží, ale tento kus gumy vám umožní být v daném okamžiku a soustředit se na danou aktivitu,“ dodává doktorka Emily Morseová, moderátorka podcastu Sex s Emily a spoluzakladatelka společnosti Emily & Tony.

Mohou být použity jako předehra

Morse navrhuje, aby si žena nasadila kondom ústy, čímž se stane součástí předehry, a ne otravným rozptýlením.

Mohou vám pomoci vydržet déle

Ten nedostatek přímého kontaktu vám může prospět. Muži, kteří zažívají předčasnou ejakulaci nebo jen chtějí vydržet o něco déle, si mohou nasadit kondom, aby zvýšili svou výdrž, říká Morse.

Mohou být skutečně úžasné

„Přidáním velmi malé kapky lubrikantu na vodní bázi na vnitřní špičku kondomu bude pocit mnohem lepší,“ říká Morse.

Použití nového kondomu Trojan Double Ecstasy s lubrikantem uvnitř i vně vytvoří stejný pocit, říká odborník na vztahy a mluvčí společnosti Trojan Matthew Hussey.

Použití kondomu je kompliment

Studie společnosti Trojan zjistila, že muž je z velké části zodpovědný za nákup a poskytnutí kondomů a ona vás za to bude mít raději. Ale bez ohledu na to, kdo ho poskytuje, „kondom je ukazatelem úrovně,“ říká Hussey. „Když se někdo rozhodne, že je dostatečně důležitý na to, aby se chránil, bez ohledu na lásku, kterou chová ke svému partnerovi, ukazuje to úroveň sebeúcty, která je neuvěřitelně přesvědčivá.“ A všichni víme, že ženy milují komplimenty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.