Ohio State vs. Nebraska wynik, wnioski: Nr 5 Buckeyes otworzyć sezon przez zdominowanie Cornhuskers w drugiej połowie

No. 5 Ohio State jest wyłączony i uruchomiony w jego dążeniu do innego mistrzostwa Big Ten i drugi-stright College Football Playoff wygląd, wyciągając późno w 52-17 zwycięstwo przeciwko Nebraska. Chociaż Ohio State prowadził po każdym kwartale, prowadził tylko 24-14 na półmetku, ale wyprzedził Nebraskę 28-3 w drugiej połowie dla dominującego zwycięstwa.

The Cornhuskers pokazał się pewny siebie w ich zdolności do uruchomienia piłki z dual-threat quarterbacks Adrian Martinez i Luke McCaffrey prowadząc drogę w schemacie Scotta Frosta. Nebraska maszerował 75 jardów w cztery sztuki na grę otwarcia przyłożenia dysku, który trwał mniej niż 2 minuty. Nebraska pozostała zaangażowana w grę po ziemi, ale Ohio State zacieśniło się w ciągu czterech kwart, pozwalając tylko na jedno przyłożenie przez resztę drogi i zabezpieczając zwycięstwo dzięki kilku odzyskanym w drugiej połowie potknięciom.

Podstawową fabułą pochodzącą z wygranej jest fantastyczny debiut w 2020 roku rozgrywającego Ohio State Justina Fieldsa. Spóźniony dodatek do wyścigu o Heisman Trophy, Fields był bezbłędny. Wykonał 20 z 21 podań na 276 jardów i dwa przyłożenia, a jedyne niecelne podanie to niedoszłe przyłożenie, które padło w strefie końcowej. Najwięcej przyłożeń zdobył z Garrettem Wilsonem (siedem przyłożeń, 129 jardów, jedno przyłożenie) i Chrisem Olave (sześć przyłożeń, 104 jardy), ale największą atrakcją dnia było przyłożenie świeżo upieczonego Jaxona Smitha Njigby.

Fields był również dwa jardy nieśmiały do bycia liderem zespołu z 54 jardów na zespół-wysoki 15 prób, co będzie kolejnym punktem rozmowy dla Buckeyes wychodząc z wygranej. Choć trenerzy Ohio State podkreślają, że nie należy polegać na Fieldsie w ataku, jest on po prostu zbyt dobry w swoich nogach, by nie mieć na niego wpływu. Nawet jeśli nie ma zbyt wielu zgłoszeń do zaprojektowanych biegów, może on zdobyć pierwsze punkty, gdy gra się załamuje i przedłużyć grę nogami, mając oczy w dole pola i łącząc się z odbiorcami w ruchu. Do tej pory wysiłek, aby zastąpić wkład JK Dobbinsa w biegu z powrotem został przez komitet z Mistrzem Teague, Oklahoma transfer Trey Sermon i redshirt freshman Steele Chambers łącząc dla 128 jardów na 27 prób.

Ale znowu, to jest załadowany krytyki, ponieważ posiadanie rozgrywającego, który może nie tylko dostarczyć każdą przepustkę na czas, ale złamać darmo na przyłożenia z jego nóg nie jest złą rzeczą. Czy Ohio State wolałoby więcej produkcji od swoich running backów? Na pewno. Ale nikt nie narzeka na wszechstronny talent pod centrem w Columbus, Ohio.

Trzy kolejne rzeczy do odnotowania o grze:

Obrona Nebraski wygląda znacznie lepiej

The Cornhuskers dali z siebie wszystko, szczególnie z przodu, i zasługują na część zasług w sprawianiu, że gra naziemna Ohio State wyglądała trochę poza synchronizacją tutaj w openerze. Obrona Nebraski od jakiegoś czasu była słabą stroną, a jej występ może być czymś więcej niż tylko wzmożonym wysiłkiem w starciu z przeciwnikiem z najwyższej półki. Jeśli Nebraska będzie w stanie penetrować i być solidną w walce z biegiem, będzie to miłym uzupełnieniem dla ciężkiej ofensywy i sprawi, że Huskers staną się większym zagrożeniem w Big Ten West.

Duet Martinez-McCaffrey będzie powodował bóle głowy

Kiedy Scott Frost zadebiutował z atakiem dwóch rozgrywających, z oboma odgrywającymi aktywną rolę w grze biegowej, wysłał każdemu przyszłemu przeciwnikowi strzał ostrzegawczy. Jest ograniczony czas, aby przygotować się do przeciwników i dostosować, a teraz obrona będzie miała mnóstwo do myślenia, gdy nr 2 i nr 7 są na polu w tym samym czasie.

Educate Chris Olave na dwutlenku węgla

Według transmisji FOX, jednym z powodów, dla których Olave zmienił swój numer koszulki na nr 2 w offseason było to, aby mógł być „CO2”. Dlaczego? Ponownie, zgodnie z transmisją, Olave powiedział, że chce być CO2, ponieważ „jest gotowy do eksplozji”. Chociaż zgadzamy się, że jest jednym z najlepszych szerokich odbiorników w kraju i ustawiony na breakout sezon, ważne jest, aby zauważyć, że dwutlenek węgla nie jest łatwopalny lub łatwopalne.

CBS Sports był z wami przez całą drogę aktualizując tę historię z najnowszymi informacjami z meczu Ohio State vs. Nebraska. Zachowaj to zablokowane tutaj dla wniosków z gry.