2 snadné způsoby anonymního přijímání peněz

Být anonymní je právo. Někdy máte na svých webových stránkách plán elektronického obchodování nebo prodeje, chcete zůstat v anonymitě při přijímání peněz z mnoha osobních důvodů.

Tady jsou dva způsoby, jak přijímat peníze anonymně pomocí PayPal:

Bez třetí strany:

Nastavení účtu: Ujistěte se, že jste nastavili obchodní účet pro to Musíte mít obchodní název, e-mail, telefon a webové stránky (volitelné) pro nastavení obchodního účtu a ověřit jej pomocí e-mailu. Při nastavování obchodního účtu je třeba uvést dva typy údajů. Údaje o firmě a údaje o fyzické osobě/majiteli. Firemní údaje jsou veřejně dostupné, zatímco údaje jednotlivce/vlastníka nikoli, takže je důležité a také bezpečné používat v údajích o vlastníkovi svou skutečnou identitu. Paypal poskytuje jednoduchý proces registrace, ale po registraci se váš účet neověřuje, abyste mohli přijímat platby. Za tímto účelem musíte přejít ke kroku 2.

Nastavení platby: Můžete přidat buď kartu Visa, Master Card, nebo svůj bankovní účet. Ověření bankovního účtu je k dispozici v omezeném počtu zemí. Musíte přidat předplacenou internetovou kartu Master Card. Dobré je, že Paypal přijímá předplacené karty a není spojen s žádným bankovním účtem, takže je bezpečný. Paypal sice umožňuje výběr pouze na debetní nebo kreditní kartu Visa, ale důvodem pro použití karty Master je to, že většina předplacených karet jsou stěžejní karty a za druhé nemusíme vybírat peníze přímo z tohoto účtu, místo toho budeme používat jiný přístup. Jakmile propojíte svou Master kartu s Paypalem, provede se transakce v hodnotě 1 USD a v údajích o této transakci se odešle PP CODE. Podrobnosti o transakci můžete vidět ve výpisu z účtu, v online výpisu a v některých případech i v sms zprávě, kterou obdržíte od banky. Po přidání tohoto PP kódu v sekci nastavení platby vám Paypal do 24 hodin schválí účet.

Příjem platby: Jakmile je váš účet schválen, můžete jej používat. Můžete vytvořit platební odkazy a odeslat je svým zákazníkům k platbě. Stejně tak můžete zasílat proaktivní faktury nebo můžete jednoduše uvést svou e-mailovou adresu registrovanou u PayPal, na kterou vám budou zasílat platby (e-mailové platby fungují pouze pro platby z PayPal na PayPal). Při přijímání plateb se musíte ujistit o následujících věcech:

– Začněte s malými platbami a pak přejděte k velkým platbám.
– Vyhněte se tomu, aby stejný zákazník provedl platbu ve dvou transakcích pomocí různých karet
– Udržujte mezi dvěma platbami dobrou hranici 2-3 dnů

Mohou existovat různé bezpečnostní důvody, kvůli kterým může být váš účet omezen, ale i když se omezí, můžete zákazníkovi vrátit peníze a získat platbu na jiný účet.

Odebírání plateb: Pro výběr plateb byste měli převést svůj zůstatek na PayPal na jiný ověřený neanonymní PayPal účet a vybrat z něj. Tento účet může být buď váš jiný účet, nebo může být z jakéhokoli jiného účtu, který souhlasil s výběrem vaším jménem. Můžete sice také anonymně vybírat ze svého stávajícího účtu paypal, ale k tomu je třeba přidat kartu VISA, která není předplacená. Přidání nepředplacené karty visa bude mít tu nevýhodu, že paypal z ní může v případě vrácení peněz vybrat peníze.

S třetí stranou:

Tímto způsobem je velmi snadné využít služeb třetí strany a být plně anonymní, jednou z nejlepších společností, které tuto službu poskytují, je společnost exhub , existuje tolik kladů, že můžete využít jejich služby, ale musíte jim zaplatit asi 60 dolarů, po několika dnech vám dají e-mailovou adresu, takže ji můžete použít pro příjem peněz. Automaticky směňují vaše peníze na kryptoměny a posílají je do vaší peněženky, tímto způsobem potřebujete adresu kryptoměnové peněženky pro výběr plateb.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.